Pozycjonowanie
Bazując na sporym wieloletnim doświadczeniu proponujemy Państwu usługę pozycjonowania stron, czyli podnoszenia jej pozycji w wyszukiwarkach internetowych (Google, Bing, Yahoo, Onet itp.)

Pozycjonowanie wykonujemy poprzez wstawianie wartościowych linków tematycznych do strony na kilkudziesięciu stronach należących do naszego zaplecza oraz stronach naszych partnerów oraz optymalizację kodu strony pod kątem wyszukiwarek (usunięcie błędów, korekta treści).

 

Rozliczenie za usługę

Po ustaleniu pozycjonowanych fraz ustalana jest stawka za osiągnięcie określonych pozycji w Google.pl (1-5, 5-10, 11-15, 16-20). Państwo płacicie dopiero w momencie uzyskania przez stronę odpowiednich pozycji na dane słowo kluczowe. Wstępnie pobieramy jedynie jednorazową zaliczkę na stworzenie kilkudziesięciu tekstów reklamowych w wysokości 50-200 zł.

Rozliczenie następuje na koniec każdego miesiąca umowy na podstawie szczegółowego raportu.

 

Umowa obowiązuje przez co najmniej 12 miesięcy, z uwagi na wkład naszej pracy, którą musimy wykonać zanim będą pierwsze efekty. Nie da się dobrze wypozycjonować strony w czasie poniżej 1-2 miesięcy, jest to proces wymagający przede wszystkim systematyczności i długofalowej strategii.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą usługą pozycjonowania, prosimy o szczegółowe wypełnienie formularza (proszę wpisać minimum 5 pozycjonowanych fraz):

 

* indicates required field